| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Analogue/Network | Analogue |
| Resolution | 600 TVL |
| Power Over Ethernet | No |
| Maximum Resolution | 752 x 582pixels |
| Vandal Resistant | No |
| IR | No |
| Sensor Type | 1/3 in Sony B/W CCD |
| Focal Length | 3.7mm |
| Width | 15mm |
| Depth | 150 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.