| Length | 20m |
| Width | 7.4mm |
| Profile Shape | U-Shape |
| Height | 9.7mm |
| Product Type | Edge Protection |
| Material | EPDM |
| Rozsah upínání | 1 → 2mm |
| Colour | Black |
| Panel Thickness | 1 → 2mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.