| Length | 20m |
| Width | 10.5mm |
| Profile Shape | U-Shape |
| Height | 16.8 mm |
| Product Type | Edge Protection |
| Material | PVC |
| Rozsah upínání | 2 → 4mm |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.