| Type | Hotel |
| Capacity | 10L |
| Lock Type | Key |
| Colour | Black, Grey |
| Height | 167 mm |
| Width | 290mm |
| Depth | 264 mm |
| Weight | 4.4kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.