| Type | Hotel |
| Capacity | 11L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Key |
| Colour | Grey |
| Height | 305 mm |
| Width | 262mm |
| Depth | 203 mm |
| Weight | 13.1kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.