| Type | Office |
| Capacity | 61.7L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Combination Padlock |
| Colour | Black |
| Height | 610 mm |
| Width | 410mm |
| Depth | 390 mm |
| Weight | 47kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.