| Type | Home |
| Capacity | 7.5L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Key |
| Fire Protection Time | 30min |
| Colour | Black, Grey |
| Height | 168 mm |
| Width | 363mm |
| Depth | 391 mm |
| Weight | 9.3kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.