| Type | Hotel |
| Capacity | 18L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Electronic |
| Colour | Anthracite |
| Height | 250 mm |
| Width | 350mm |
| Depth | 270 mm |
| Weight | 9.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.