| Type | Office |
| Capacity | 21L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Electronic |
| Fire Protection Time | 60min |
| Colour | Anthracite |
| Height | 320 mm |
| Width | 450mm |
| Depth | 445 mm |
| Weight | 38kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.