| Material | Stainless Steel |
| Finish | Polished |
| Adjustable | Yes |
| Latch Type | Toggle Latch |
| Dimensions | 180 x 60 x 27mm |
| Depth | 27 mm |
| Length | 180mm |
| Width | 60mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.