| Unlock Method | Key |
| Panel To Tongue Depth | 9.5mm |
| Panel Cut Out | 20.3 x 17.7mm |
| Panel Cut Out Diameter | 17.7mm |
| Minimum Panel Thickness | 0.8mm |
| Maximum Panel Thickness | 1.2mm |
| Panel Cut Out Length | 20.3mm |
| Panel Cut Out Width | 17.7mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.