| Detector Type | 3 Wires |
| Sensor Radius | 0 - 360 |
| Battery | Not Included |
| Diameter | 102mm |
| Depth | 52 mm |
| Width | 50mm |
| Height | 52 mm |
| Series | Mosaic |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.