| Mount Type | Wall |
| Range | 10 m |
| Depth | 120 mm |
| Width | 80mm |
| Power Consumption | 500W |
| Height | 50 mm |
| Time Delay | 8 s → 35 min |
| Length | 120 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 50mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.