| Mount Type | Wall |
| Range | 12 m |
| Depth | 100 mm |
| Width | 60mm |
| Power Consumption | 1kW |
| Height | 90 mm |
| Time Delay | 10 s → 15 min |
| Length | 100 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 90mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.