| Detector Type | Motion Detector |
| Range | 12 m |
| Depth | 125 mm |
| Width | 80mm |
| Power Consumption | 2kW |
| Height | 95 mm |
| Time Delay | 5 s → 12 min |
| Length | 125 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 95mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.