| Number of Gangs | 1 |
| Light Switch Type | Rocker Light Switch |
| Number of Ways | 2 |
| Number of Poles | 1 |
| Current Rating | 10A |
| Colour | White |
| Mount Type | Flush |
| Material | Stainless Steel |
| Series | K4671 |
| Height | 86mm |
| Number of Modules | 1 |
| Fixing Standard | BS |
| Width | 86mm |
| Colour Shade | White |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.