| Insert Module Type | Switch Mechanism |
| Colour | Grey |
| Current Rating | 10A |
| Number of Ways | 2 |
| Operating Voltage | 250V |
| Series | Celiane |
| Material | Thermoplastic |
| Range | Celiane |
| Voltage Rating | 250V |
| Height | 45mm |
| Number of Modules | 2 |
| Depth | 32mm |
| Width | 45mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.