| Insert Module Type | Rocker Switch Grid Module |
| Colour | White |
| Current Rating | 10A |
| Number of Ways | 2 |
| Operating Voltage | 250V |
| Series | Mosaic |
| Voltage Rating | 250V |
| Finish | Gloss |
| Height | 45mm |
| Number of Modules | 2 |
| Minimum Box Depth | 30mm |
| Depth | 36mm |
| Width | 45mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.