| Insert Module Type | Indicator Unit Switch Grid Module |
| Colour | Red |
| Number of Poles | 1 |
| Current Rating | 20A |
| Number of Ways | 2 |
| Operating Voltage | 200 → 250V |
| Series | Grid Plus |
| Illumination | Neon |
| Height | 86mm |
| Depth | 22mm |
| Width | 86mm |
| Colour Shade | Red |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.