| Number of Positions | 2 |
| Angle of Throw | 90° |
| Maximum Current | 1.2A |
| Series | Harmony XB5 |
| Length | 41.5mm |
| Width | 30mm |
| Depth | 70mm |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 41.5 x 30 x 70mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.