| Series | Harmony XAP |
| Number of Cutouts | 0 |
| Enclosure Colour | Grey |
| Enclosure Marking | None |
| Enclosure Material | GRP |
| Length | 226mm |
| Width | 85mm |
| Depth | 83mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 83 x 226 x 85mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.