| Series | Harmony XALK |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Number of Cutouts | 1 |
| Enclosure Colour | Yellow |
| Enclosure Material | PC |
| Length | 68mm |
| Width | 53mm |
| Depth | 68mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 68 x 53 x 68mm |
| For Use With | XB5 Control and Signalling Unit |
| Operating Temperature Range | -40 → +70°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.