| Series | Harmony XACA |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Number of Cutouts | 12 |
| Enclosure Colour | Yellow |
| Enclosure Material | Polypropylene |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 680mm |
| Width | 92mm |
| Depth | 70mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| For Use With | XAC A Operating Heads |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.