| Series | 3SU1 |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Key Release |
| Push Button Material | Plastic |
| Illuminated | No |
| Depth | 93.4mm |
| Width | 40 (Dia.)mm |
| Bezel Material | Plastic |
| Depth | 93.4mm |
| Series | SIRIUS ACT |
| Housing Material | Plastic |
| Push Button Material | Plastic |
| Dimensions | 40 (Dia.) x 93.4 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.