| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Latching |
| Illuminated | Yes |
| Series | RMQ Titan M22 |
| IP Rating | IP69K |
| Colour | Red |
| Body/Fixing Collar Included | Yes |
| Width | 22mm |
| Push Button Diameter | 38mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.