| Voltage Rating | 230 → 240V ac |
| Pilot Light Type | Pilot Light Complete Unit |
| Range | Harmony XB5 |
| Pilot Light Colour | Orange |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Lamp Type | Incandescent |
| Mounting Type | Flush Mount |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69(IP69K) |
| Series | XB5 |
| Pilot Light Shape | Round |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.