| Tape Width | 12.00 mm |
| Works With Printer Models | BMP61, BMP71, M611 |
| Background Colour | White |
| Series | B-109 |
| Print Colour | Black |
| Label Width | 12mm |
| Label Length | 50.00mm |
| Label Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.