| Tape Width | 19.05 mm |
| Works With Printer Models | BMP61, BMP71 (with media adapter), M610, M611, M710 (with media adapter) |
| Background Colour | White |
| Series | B-423 |
| Print Colour | Black |
| Label Width | 19.05mm |
| Label Length | 6.35mm |
| Label Quantity | 750 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.