| Tape Width | 25.4 mm |
| Works With Printer Models | BMP71, M710 |
| Background Colour | White |
| Series | B-423 |
| Print Colour | Black |
| Label Width | 25.4mm |
| Label Length | 12.7mm |
| Label Quantity | 500 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.