| Tape Width | 27.00 mm |
| Works With Printer Models | M710 |
| Background Colour | White |
| Series | B-7593 |
| Print Colour | Black |
| Label Width | 27mm |
| Label Length | 15.00mm |
| Label Quantity | 150 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.