| Tape Width | 17 mm |
| Works With Printer Models | Thermofox |
| Background Colour | White |
| Series | MM-EMT (EX17)R C1 WH/BK |
| Print Colour | Black |
| Tape Length | 5.5 m |
| Label Width | 17mm |
| Label Length | 5.5m |
| Material | Polyester |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.