| Model | M211 |
| Maximum Label Width | 19.05mm |
| Handheld | Yes |
| Plug Type | Euro Plug, UK Plug, US Plug |
| Width | 32.83mm |
| Depth | 31.82mm |
| Height | 56.31mm |
| Weight | 0.12kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.