| Model | LabelManager 210D |
| Application | Office |
| Maximum Label Width | 12mm |
| Lines of Printing | 2 |
| Keyboard | Yes |
| Plug Type | UK |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Resolution | 180dpi |
| Dimensions | 64 x 165 x 155mm |
| Width | 64mm |
| Depth | 165mm |
| Height | 155mm |
| Weight | 435g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.