| Model | LabelWriter 4XL |
| Application | Office |
| Maximum Label Width | 106mm |
| Lines of Printing | 4 |
| Handheld | Yes |
| Plug Type | Type C - European Plug |
| Resolution | 300dpi |
| Connection Port | USB |
| Width | 252mm |
| Height | 247mm |
| Weight | 2.2kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.