| Model | THERMOMARK CARD 2.0 |
| Application | Industrial |
| Handheld | No |
| Keyboard | No |
| Plug Type | Euro Plug, US Plug |
| Resolution | 300dpi |
| Wireless | No |
| Dimensions | 254 x 194 x 325mm |
| Width | 254mm |
| Depth | 325mm |
| Height | 194mm |
| Weight | 9.9kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.