| Product Type | Label |
| Label Height | 20mm |
| Výška štítku | 20mm |
| Label Width | 20mm |
| Diameter | 20mm |
| Label Quantity | 250Per Roll |
| Background Colour | White |
| Series | 235 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.