| Product Type | Heatshrink Labels |
| Label Height | 21.62mm |
| Výška štítku | 21.62mm |
| Label Width | 44.45mm |
| Label Quantity | 100 |
| Background Colour | Yellow |
| Series | B-342 PermaSleeve |
| Material | Polyolefin |
| Works With Printer Models | BMP61, BMP71, M611, TLS 2200, TLS-PC LINK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.