| Product Type | Heatshrink Labels |
| Label Height | 8.51mm |
| Výška štítku | 8.51mm |
| Label Width | 50.8mm |
| Label Quantity | 1 per Row, 750Per Roll |
| Background Colour | Yellow |
| Series | B-342 PermaSleeve |
| Material | Polyolefin |
| Works With Printer Models | BBP33, i3300 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.