| Label Height | 19.05mm |
| Výška štítku | 19.05mm |
| Label Width | 38.1mm |
| Label Quantity | 2500Per Roll |
| Background Colour | Silver |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | BBP11, BBP12, BP1244, BP1344, BP4000, BP4320, PR200Plus, PR300Plus, PR600Plus |
| Label Dimensions | 19.05 x 38.1mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.