| Product Type | Label |
| Label Height | 38mm |
| Výška štítku | 38mm |
| Label Width | 11mm |
| Label Quantity | 300Per Roll |
| Background Colour | White |
| Series | SLP |
| Distrelec Product Id | 12511658 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.