| Product Type | Printer |
| Label Height | 11mm |
| Výška štítku | 11mm |
| Label Width | 5.2mm |
| Diameter | 180mm |
| Délka role | 7.8m |
| Label Quantity | 1500Per Roll |
| Background Colour | White |
| Print Colour | White |
| Distrelec Product Id | 30317091 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.