| Processor Speed | 2.2 GHZ |
| Color Category | Black |
| Flash Memory Installed | 32 GB |
| Mobile Broadband Access | 4G |
| Model | RT10A |
| Platform Supported | Android |
| Processor Type | Snapdragon |
| Product Line | Honeywell |
| RAM Installed | 4 GB |
| Screen Size | 10.1 inch |
| Service Activation | Yes |
| Wireless LAN | NFC , 802.11a/b/g/n/ac , Bluetooth 5.0 LE |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.