| Drawers | 10 |
| Case Material | Steel |
| Height | 1200mm |
| Width | 800mm |
| Depth | 650mm |
| Transparent Drawers | No |
| Drawer Material | Steel |
| Tilt Drawers | No |
| Colour | Blue, Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.