| Drawers | 6 |
| Case Material | Steel |
| Height | 435mm |
| Width | 357mm |
| Depth | 255mm |
| Transparent Drawers | Yes |
| Drawer Material | PP |
| Colour | Blue |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.