| Drawers | 30 |
| Case Material | Plastic |
| Height | 420mm |
| Width | 270mm |
| Depth | 130mm |
| Transparent Drawers | No |
| Drawer Material | Plastic |
| Tilt Drawers | No |
| Colour | Black |
| Wall Mounted | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.