| Drawers | 4 |
| Case Material | PP |
| Height | 334mm |
| Width | 391mm |
| Depth | 290mm |
| Transparent Drawers | Yes |
| Drawer Material | PP |
| Tilt Drawers | No |
| Colour | Black |
| Wall Mounted | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.