| Drawers | 8 |
| Case Material | Plastic |
| Height | 208mm |
| Width | 208mm |
| Depth | 132mm |
| Transparent Drawers | Yes |
| Drawer Material | Plastic |
| Colour | Transparent |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.