| Drawers | 1 |
| Height | 150mm |
| Width | 300mm |
| Depth | 454mm |
| Drawer Material | Steel |
| Tilt Drawers | No |
| Colour | White |
| Wall Mounted | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.