| System | Quickshelf |
| Number Of Shelves | 1 |
| Load Capacity | 122kg |
| Width | 1250mm |
| Depth | 300mm |
| Material | Sheet Steel |
| Colour | RAL 7035 Light Grey |
| Series | FLIP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.