| System | Modular Shelving |
| Number Of Shelves | 2 |
| Load Capacity | 683kg |
| Height | 1800mm |
| Width | 1800mm |
| Depth | 600mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Colour | RAL 7035 Light Grey |
| Series | EPSIVOL SECURISE |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.